To jest stara wersja portalu Speed Zone!
Zapraszamy do nowej odsłony pod adresem www.speed-zone.pl

WRC 9

Info
Zapowiedź
Recenzja
Demotest
Filmy
Galeria
Kody
Download
Info
Zapowiedź
Recenzja
Demotest
Filmy
Galeria
Kody
Download

Ocena Speed Zone:
8.7

Wasza ocena:
7.0 - 1 głos

Producent:
Wydawca: Nacon / Bigben Interactive
Premiera światowa: 03 września 2020
Premiera polska: 03 września 2020

Wymagania sprzętowe: brak danych
Tryb gry: single/multiplayer
Wersja językowa: polskie napisy

WRC 9 to kolejna odsłona rajdowej serii od KT Racing. Produkcja jest oficjalną grą Rajdowych Mistrzostw Świata FIA. W porównaniu do poprzedniej części, WRC 9 ma zapewnić jeszcze więcej realizmu i wyzwań.

Tryb kariery, doceniony przez graczy w WRC 8, powraca w WRC 9 z ulepszoną mechaniką rozgrywki, nowymi możliwościami ulepszenia zespołu, większą różnorodnością wydarzeń i silniejszym powiązaniem z tym, co robią prawdziwe zespoły przez cały rok.

WRC 9 zapewni obszerną zawartość, z trzema nowymi wydarzeniami w rajdowym kalendarzu. Powróci Rajd Safari w Kenii, Rajd Japonii i jego trudne wąskie asfaltowe drogi, piękna sceneria Rajdu Nowej Zelandii oraz dwa inne rajdy z całkowicie przeprojektowanym otoczeniem. Fani będą mogli także zasiąść za kierownicą nowych klasycznych samochodów, które odcisnęły swoje piętno w historii WRC.

Aby poprawić i udoskonalić zachowania pojazdu, twórcy ponownie skupili się na realizmie fizyki samochodu - w tym zawieszeniu, hamowaniu i przenoszeniu masy - aby przenieść autentyczność na wyższy poziom. Ta dbałość o szczegóły wiernie odtwarza reakcje pojazdów na wszystkich nawierzchniach i we wszystkich warunkach panujących podczas prawdziwych mistrzostw. Dodatkowo został położony duży nacisk na jakość dźwięku.

Cechy

• 3 nowe rajdy: Japonia, Nowa Zelandia, Kenia
• ponad 50 oficjalnych drużyn i ich barwy z WRC, WRC 2, WRC 3 i Junior WRC
• ponad 15 samochodów premiowych, które odcisnęły swój ślad w historii WRC


10.07.2020


10.07.2020


10.07.2020


10.07.2020

Zamieść komentarz

Imię:
 
Komentarz:
Wynik:

Speed Zone używa cookie i innych technologii. Korzystając z wortalu wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Więcej informacji znajdziesz w Regulaminie