To jest stara wersja portalu Speed Zone!
Zapraszamy do nowej odsłony pod adresem www.speed-zone.pl

Gear.Club Unlimited 2

Info
Zapowiedź
Recenzja
Demotest
Filmy
Galeria
Kody
Download
Info
Zapowiedź
Recenzja
Demotest
Filmy
Galeria
Kody
Download

Ocena Speed Zone:
Brak oceny

Wasza ocena:
5.5 - 33 głosów

Producent:
Wydawca: Microids
Dystrybutor: CDP sp. z o.o.
Premiera światowa: 04 grudnia 2018
Premiera polska: 04 grudnia 2018

Tryb gry: single/multiplayer
Wersja językowa: angielska

Gear.Club Unlimited 2 to kontynuacja bardzo udanej wyścigówki od studia Eden. Jest to gra dedykowana na konsolę Nintendo Switch. GCU2 to przede wszystkim ogromna jakość i potężny wybór zarówno tras, wyścigów jak i pojazdów.

Prawie 3000 kilometrów tras, 250 wyścigów, dziesiątki misji i zadań oraz najlepsze i najszybsze auta na świecie - to wszystko oddane z maksymalną starannością, wykorzystując w pełni potencjał jaki daje Nintendo Switch. Twórcy ze studia Eden dali z siebie wszystko, żeby Gear.Club Unlimited 2 był najlepszą dostępną wyścigówką na NSW i dostarczała potężną dawkę adrenaliny fanom motoryzacji.

Gear.Club Unlimited 2 dostarcza to, co każda dobra i szanująca się wyścigówka: masę emocji w najmocniejszych autach na świecie. Gra oferuje ogromną różnorodość - trasy wyścigów będą wiodły wśród gór, kanionów, pustyni czy wybrzeży. Ponad 250 wyścigów będzie oferowało zróżnicowaną rozgrywkę i emocje - różne typy wyścigów, mistrzostwa, misje i wyzwania. A to wszystko na różnych typach nawierzchni: asfalcie, lodzie, piasku, błocie i śniegu - żaden wyscig nie będzie taki sam!

Co najważniejsze, auta dostępne w grze mają licencje najważniejszych marek na świecie. Ponad 50 modeli, a wsród nich: Porsche 718 Boxter, Porsche 918 Spyder, Porsche 911 GT2RS, Dodge Viper, McLaren 720s czy Lotus 3-Eleven. Gra oferuje możliwość grania zarówno solo (i ocaleniu rodzinnego biznesu przed bankrutcwem), trybie multiplayer, ścigając się w ligach, jak i lokalnie, w gronie czwórki przyjaciół na podzielonym ekranie.

Cechy

• prawie 3000 kilometrów wyścigów.
• ponad 250 wyścigów.
• różne tryby rozgrywki: mistrzostwa, misje, wyzwania, różne typy wyścigów.
• wyjątkowe okoliczności przyrody: pustynie, wybrzeża, parki narodowe.
• ponad 50 modeli samochodów w tym: Porsche 718 Boxter, Porsche 918 Spyder, Porsche 911 GT2RS, Dodge Viper, • McLaren 720s czy Lotus 3-Eleven.
• tryby solo, multiplayer i lokalny.


07.12.2018


07.12.2018


07.12.2018


07.12.2018

Zamieść komentarz

Imię:
 
Komentarz:
Wynik:

Speed Zone używa cookie i innych technologii. Korzystając z wortalu wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Więcej informacji znajdziesz w Regulaminie