To jest stara wersja portalu Speed Zone!
Zapraszamy do nowej odsłony pod adresem www.speed-zone.pl

F1 2020

Info
Zapowiedź
Recenzja
Demotest
Filmy
Galeria
Kody
Download
Info
Zapowiedź
Recenzja
Demotest
Filmy
Galeria
Kody
Download

Ocena Speed Zone:
9.5

Wasza ocena:
4.5 - 2 głosów

Producent:
Wydawca: Codemasters
Dystrybutor: Koch Media Poland
Premiera światowa: 10 lipca 2020
Premiera polska: 10 lipca 2020

Wymagania sprzętowe: Intel Core i3 2130 / AMD FX 4300, 8GB RAM, NVIDIA GT 640 / AMD HD 7750
Tryb gry: single/multiplayer
Wersja językowa: polskie napisy

F1 2020 kolejna odsłona oficjalnej serii gier poświęconych Formule 1. W tej części po raz pierwszy w historii gracz może w niej zarządzać własnym zespołem - tworząc dowolnego kierowcę, wybierając sponsorów i producentów silnika, zatrudniając innych i startując w zawodach oraz pnąc się coraz wyżej w rankingach.

Dostosuj do swoich wymagań tryb dziesięcioletniej kariery z możliwościami wyboru startu także w zawodach F2 (z różnymi długościami sezonów), co pozwoli na ekscytującą zabawę przez wiele sezonów, a więc dziesiątki godzin w realnym świecie.

Dodanie trybu rywalizacji na podzielonym ekranie, asysty sterowania oraz innych udogodnień pozwala natomiast na zabawę z przyjacielem, nawet, jeśli jest zupełnym nowicjuszem w temacie wyścigów samochodowych czy Formuły 1.

F1 2020 zawierać będzie wszystkie oficjalne zespoły, kierowców i 22 tory obecne w oficjalnym kalendarzu tegorocznego sezonu, w tym dwa nowe: Hanoi Circuit (Wietnam) oraz Circuit Zandvoort (Niderlandy). Łącze internetowe jest wymagane, aby uzyskać za darmo dostęp do finalnych modeli bolidów na sezon F1 2020 oraz zawartości F2 2020 po premierze gry. Dostępne będą dwie edycje gry: edycja siedemdziesięciolecia i edycja Deluxe Schumacher.

Edycja siedemdziesięciolecia

Świętuj razem z nami siedemdziesiątą rocznicę Formuły Jeden dzięki tym wyjątkowym przedmiotom: malowaniem bolidu, celebracją na podium, kaskiem, kombinezonem, rękawicami, butami oraz plakietką gracza.

Edycja Deluxe Schumacher

Świętuj z nami legendarną karierę Michaela Schumachera i ścigaj się jego czterema kultowymi bolidami, a także otrzymaj ekskluzywną zawartość, w tym specjalne malowanie bolidu, kaski, stroje oraz celebrację na podium. Możesz nawet wziąć udział w trybie kariery jako sam Michael Schumacher!

F1 2020 Edycja Deluxe Schumacher zawiera podstawową, pełną grę F1® 2020, wszystkie dodatki z Edycji Siedemdziesięciolecia (malowanie bolidu, celebrację na podium, kask, kombinezon, rękawice, buty oraz plakietkę gracza), a ponadto:

• cztery kultowe samochody Michaela Schumachera: 1991 Jordan 191, 1994 Benetton B194, 1995 Benetton B195, 2000 Ferrari F1-2000
• ekskluzywny model postaci Michaela Schumachera oraz specjalne stroje, kaski i celebrację na podium.
• wyjątkowe malowania samochodu, zainspirowane postacią Michaela Schumachera.

Cechy

• oficjalna gra Formuły 1
• Mój Zespół, tryb tworzenia własnej drużyny. Stwórz kierowcę, wybierz sponsorów, dostawcę silnika, zatrudnij drugiego kierowcę i ruszaj! Buduj z czasem nowe obiekty w siedzibie zespołu i zarządzaj pnącą się w rankingach drużyną.
• dwa nowe tory, Hanoi Circuit oraz Circuit Zandvoort.
• tryb rywalizacji na podzielonym ekranie dla dwóch graczy.
• szereg udogodnień dla nowicjuszy, aby ułatwić im zabawę i wdrożenie się w mechaniki gry.
• wybór długości sezonu, z 10, 16 lub 22 wyścigami.
• wszystkie oficjalne zespoły, kierowcy i tory z oficjalnych Mistrzostw Świata.
• doceniany przez fanów oraz media tryb dziesięcioletniej kariery.
• Formula 2, uznany poligon treningowy dla F1 od teraz dostępny z opcjami pełnego lub połowy sezonu oraz zawartością sezonów z 2019 i 2020*.
• 16 klasycznych bolidów z lat 1988 do 2010.
• Esport - strefa kwalifikacji sieciowych, najnowszych wieści, możliwość oglądania wyścigów F1® Esports Challenger oraz Pro Series, a także szansa na wzięcie udziału w oficjalnych wydarzeniach F1® wraz z prawdziwymi kierowcami.
• więcej trybów: Wyścig na Czas, Grand Prix™, mistrzostwa oraz zapisywalne powtórki zwycięstw.
• wyścigi w sieci: zarówno w ramach rankingów jak i bez, ligi, cotygodniowe wydarzenia i unikalne malowania samochodów do zdobycia.

* Łącze internetowe wymagane, aby uzyskać za darmo dostęp do finalnych modeli bolidów na sezon F1® 2020 oraz zawartości F2™ 2020 po premierze gry.


03.07.2020


03.07.2020


03.07.2020


03.07.2020

Zamieść komentarz

Imię:
 
Komentarz:
Wynik:

Speed Zone używa cookie i innych technologii. Korzystając z wortalu wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Więcej informacji znajdziesz w Regulaminie