To jest stara wersja portalu Speed Zone!
Zapraszamy do nowej odsłony pod adresem www.speed-zone.pl

Assetto Corsa Competizione

Info
Zapowiedź
Recenzja
Demotest
Filmy
Galeria
Kody
Download
Info
Zapowiedź
Recenzja
Demotest
Filmy
Galeria
Kody
Download

Ocena Speed Zone:
Brak oceny

Wasza ocena:
7.3 - 18 głosów

Producent:
Wydawca: 505 Games
Premiera światowa: 29 majaa 2019
Premiera polska: 29 majaa 2019

Wymagania sprzętowe: Intel i5-2500 / AMD FX-8100, 4GB RAM, GeForce GTX 760
Tryb gry: single/multiplayer
Wersja językowa: angielska

Assetto Corsa Competizione to oficjalna gra serii wyścigowej Blancpain GT organizowanej przez Stéphane Ratel Organization (SRO) za zgodą FIA. Seria podzielona jest na dwa osobne mistrzostwa: Blancpain GT Series Sprint Cup i Blancpain GT Series Endurance Cup. W grze możemy wziąć udział w każdych z nich. Tytuł posiada oficjalnych kierowców, zespoły, trasy oraz samochody pojawiające się w Blancpain GT m.in. Ferrari, Lamborghini czy McLaren.

Assetto Corsa Competizione, podobnie jak poprzednik nastawione jest na symulację wyścigów. Możemy więc liczyć na wierne odwzorowanie zjawisk fizycznych. Gra wykorzystuje skomplikowany model matematyczny, który dokładnie odtwarza przyczepność opon, aerodynamikę, parametry silnika i zawieszenia, a także układy elektroniczne (które określają równowagę pojazdu) oraz wpływ uszkodzeń mechanicznych na prowadzenie.

Gra posiada tryb dla pojedynczego gracza wraz z rozbudowaną karierą oraz szkołą jazdy. Multiplayer oferuje natomiast zaawansowane opcje rywalizacji, w tym system rankingowy, nagradzający umiejętności kierowców oraz zachowanie fair-play.

Assetto Corsa Competizione wykorzystuje silnik graficzny Unreal Engine 4. W efekcie gra posiada bardzo dobrą oprawę audio-wizualną w tym dokładnie odwzorowane pojazdy, laserowo skanowane tory, zmienne warunki pogodowe, a także pełny cykl dnia i nocy. Dodatkowo wykorzystywana jest technologia Motion Capture, dzięki której można liczyć na realistyczne animacje kierowców oraz ekipy w pit-stop.

Wczesny dostęp na Steam: 12 września 2018

Cechy

• oficjalna gra Blancpain GT
• rozbudowany tryb singleplayer (hotlap, kariera, mistrzostwa, trening dowolny)
• multiplayer z systemem rankingowym i matchmaking'iem
• laserowo skanowane tory, zmienne warunki pogodowe, cykl dnia i nocy
• skomplikowany silnik fizyczny
• grafika z wykorzystaniem Unreal Engine 4


17.07.2018


17.07.2018


17.07.2018


17.07.2018

Zamieść komentarz

Imię:
 
Komentarz:
Wynik:

Speed Zone używa cookie i innych technologii. Korzystając z wortalu wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Więcej informacji znajdziesz w Regulaminie