To jest stara wersja portalu Speed Zone!
Zapraszamy do nowej odsłony pod adresem www.speed-zone.pl

4x4 Evolution

Info
Zapowiedź
Recenzja
Demotest
Filmy
Galeria
Kody
Download
Info
Zapowiedź
Recenzja
Demotest
Filmy
Galeria
Kody
Download

Ocena Speed Zone:
Brak oceny

Wasza ocena:
5.5 - 61 głosów

Producent:
Wydawca: Gathering of Developers
Dystrybutor: Play It
Premiera światowa: 01 listopada 2000
Premiera polska: 22 grudnia 2000

Wymagania sprzętowe: P2 333MHz, 128MB RAM, akcelerator 3D
Tryb gry: single/multiplayer
Wersja językowa: angielska

Rajdy 4x4 Evolution oferują nieograniczone środowisko gry z prawdziwie dynamicznym krajobrazem, rozwijające się wraz z przebiegiem gry trasy oraz możliwość prowadzenia wzajemnej rywalizacji w grze sieciowej dla ośmiu graczy. W grze zastosowano nowy engine 3D, przy czym każdy pojazd składa się z ponad 5000. trójkątów.

Zawody, w których bierzemy udział, mają bardzo dynamiczną, wręcz zręcznościową formę, przy czym zachowane jest większość praw fizyki.Do dyspozycji mamy 16 rozmaitych tras, od szerokich lotnisk do górskich bezdroży oraz szlaków pustynnych. Nie ma jedynej właściwej trasy prowadzącej do linii mety, gdyż gracz ma zupełną swobodę poruszania się swoim pojazdem. Wszędzie ustawiono punkty kontrolne, bez względu na kierunek jazdy. Możemy więc pędzić po wyznaczonych trasach lub szukać własnych skrótów, by dzięki temu nagle pojawić się przed nosem zaskoczonego rywala.

W 4x4 Evo znajdziemy dużą różnorodność trybów gry: trening, pojedynczy wyścig, jazda na czas oraz kariera kierowcy rajdowego, w której zwycięstwa przynosić będą gratyfikacje finansowe, dzięki którym możemy zmodernizować swoją maszynę lub kupić zupełnie nowe „cztery kółka”. Pojazdy w grze zachowują się realistycznie na każdym rodzaju trasy. Poziom realizmu występującego w grze spowodowany jest nie tylko specyficznym zachowaniem pojazdu w ekstremalnych warunkach pogodowych, czy podczas jazdy w określonej porze dnia, ale także oddziaływaniem innych losowych niespodzianek jak: ruch uliczny, przelatujące samoloty czy przebiegająca przez trasę dzika zwierzyna. Wszystko to dodaje kolorytu grze, kreując żywy i dynamiczny świat


17.11.2006


17.11.2006


17.11.2006


17.11.2006

Zamieść komentarz

Imię:
 
Komentarz:
Wynik:

Speed Zone używa cookie i innych technologii. Korzystając z wortalu wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Więcej informacji znajdziesz w Regulaminie