To jest stara wersja portalu Speed Zone!
Zapraszamy do nowej odsłony pod adresem www.speed-zone.pl

RIDE 4

Info
Zapowiedź
Recenzja
Demotest
Filmy
Galeria
Kody
Download
Info
Zapowiedź
Recenzja
Demotest
Filmy
Galeria
Kody
Download

Ocena Speed Zone:
Brak oceny

Wasza ocena:
Brak oceny

Producent:
Wydawca: Milestone
Dystrybutor: Koch Media Poland
Premiera światowa: 08 październikaa 2020
Premiera polska: 08 październikaa 2020

Wymagania sprzętowe: Intel Core i5-2500K 3.3 GHz / AMD FX-6350 3.9 GHz, 8 GB RAM, GeForce GTX 960 2GB
Tryb gry: single/multiplayer
Wersja językowa: angielska

RIDE 4 to kolejna część serii gier motocyklowych od Milestone zapoczątkowanych w 2015 roku. Tytuł charakteryzuje się tym, że ścigamy się nie tylko po oficjalnych, zamkniętych torach, ale również trasach ulicznych np. miejskich lub położonych w malowniczych górach czy lasach.

Najnowsza część serii ma zaoferować autentyczne i szczegółowo odwzorowane repliki najbardziej kultowych motocykli, a także wyjątkowe wrażenia z rozgrywki, z całkowicie odnowionym trybem kariery. Tryb ten pozwala na podejmowanie szybkich wyzwań na całym świecie, a punktem kulminacyjnym mają być mistrzostwa. W grze pojawi się zupełnie nowy tryb Endurance - najtrudniejsze wyzwanie, przed którym mogą stanąć tylko najlepsi wirtualni kierowcy.

RIDE 4 zostanie wzbogacony także o dynamiczne oświetlenie i zmienne warunki pogodowe oraz Pit Stopy do zarządzania oponami i paliwem. Dzięki sztucznej inteligencji potyczki z naszymi rywalami będą bardziej zaciekłe niż dotychczas. Najsłynniejsze tory zostały odwzorowane dzięki dronom i skanowaniu laserowemu.

Cechy

Nowa, ulepszona zawartość - wybieraj spośród 176 opartych na oficjalnej licencji motocykli i śmigaj po 30 torach na całym świecie, zaprojektowanych z niespotykaną dbałością o szczegóły! Każdy element został stworzony przy pomocy danych CAD, oraz laserowych i trójwymiarowych skanów, pozwalających oddać najdrobniejsze detale, które dodatkowo umilają jazdę na dwóch kółkach.

Wybierz własną drogę - Przeżyj zapierającą dech w piersiach przygodę, która dopasowuje się do Twoich decyzji i wybierz własną drogę do sukcesu – od regionalnych wydarzeń po zawodowe ligi. Wykaż się umiejętnościami jazdy poprzez pełne wyzwań wyścigi, testy zdolności, dni otwarte torów i liczne wydarzenia. Możesz nawet zostać oficjalnym testerem dla wiodących producentów!

Zmienna pogoda i pora dnia, oraz zawody endurance - W RIDE 4 znajdziesz całkowicie dynamiczną symulację warunków pogodowych i cyklu dnia/nocy. Doświadcz nowych rajdowych emocji i pokaż, że jesteś najlepszym kierowcą w każdych warunkach. Po raz pierwszy w historii gry tryb „Endurance” wystawi na próbę Twoją wytrwałość poprzez długie wyścigi z animowanymi boksami: staw czoła wyzwaniom w świecie, w którym strategia stanowi klucz do zwycięstwa!

Sztuczna inteligencja oparta na sieciach neuronowych - A.N.N.A. (Artificial Neural Network Agent), to rewolucyjna SI opartą na uczeniu maszynowym i sieciach neuronowych. Ścigaj się z szybszymi, sprytniejszymi i bardziej precyzyjnymi kierowcami dzięki SI, która jest bardziej ludzka niż kiedykolwiek!

Rozwinięta personalizacja - Ścigaj się po swojemu! Wybieraj spośród licznych oficjalnych marek, dopasowując strój kierowcy i motocykle pod kątem wyglądu i działania. Puść wodze wyobraźni, projektując własny kask, kombinezon i malowanie motocyklu dzięki nowemu, dającemu całkowitą swobodę edytorowi graficznemu. Udostępniaj swoje kreacje w sieci lub przeglądaj najlepsze projekty innych graczy!

Zawody w sieci - Dedykowane serwery gwarantują najlepszą i całkowicie pozbawioną opóźnień wieloosobową grę online.


12.08.2020


12.08.2020


12.08.2020


12.08.2020

Zamieść komentarz

Imię:
 
Komentarz:
Wynik:

Speed Zone używa cookie i innych technologii. Korzystając z wortalu wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Więcej informacji znajdziesz w Regulaminie