To jest stara wersja portalu Speed Zone!
Zapraszamy do nowej odsłony pod adresem www.speed-zone.pl

Rally Championship

Info
Zapowiedź
Recenzja
Demotest
Filmy
Galeria
Kody
Download
Info
Zapowiedź
Recenzja
Demotest
Filmy
Galeria
Kody
Download

Ocena Speed Zone:
7.5

Wasza ocena:
5.9 - 84 głosów

Producent:
Wydawca: Electronic Arts Inc.
Dystrybutor: LEM
Premiera światowa: 23 lutego 2000
Premiera polska: 23 lutego 2000

Wymagania sprzętowe: P2 266MHz; 64MB RAM; akcelerator
Tryb gry: single/multiplayer
Wersja językowa: pełna polska

Rally Championship stanowi najnowszą grą ze znanej na całym świecie Rally. Jedna z poprzednich część Network Q RAC Rally Championship osiągnęła szczyty list przebojów na wszystkich 4 kontynentach i zyskała najbardziej pochlebne opinie w prasie branżowej poświęconej grom komputerowym.

Producenci gry firmy Europress i Magnetic Fields postrzegani są w środowisku jako jedni z najlepszych specjalistów od symulacji rajdów samochodowych. Samo Rally '99 jest komputerową wersją Mobil 1 British Rally Championship i stanowić ma nanwiększe osiągnięcie w dziedzinie komputerowych symulacji rajdów samochodowych. Fachowcy z prasy branżowej twierdzą, iż gra ma szansę stać się jednym z największych wydarzeń 1999 roku.

Oprócz specjalistów z dziedzin komputerowych do produkcji Rally Championship zatrudniono między innymi dwie znane osoby związane z rajdami samochodowymi:
John Horton: Wieloletni dyrektor Mobil 1 British Rally Championship. Włożył w grę ponad 20 lat doświadczenia w pracy w przemyśle rajdowym. Dzięki niemu producenci mieli najlepsze kontakty z koncernami samochodowymi i całym "światkiem" rajdowym.
Martin Rowe: Zwycięzca Mobil 1 British Rally Chamionship z roku 1998. Wniósł do gry swoją znajomośc technik rajdowych, klimatu wyścigów z serii Rally, oraz swoją osobą wsparł kampanie marketingową gry.

Celem twórców gry było stworzenie najbardziej realistycznego symulatora rajdów samochodowych. Do perfekcji doprowadzono nie tylko grafikę i oprawę dźwiękową, ale przede wszystkim fizyczne realia jazdy samochodem.

Do gry wybrano ponad 640 km dróg z tras wszystkich wyścigów składających się na Mobil1 BRC. Wszystkie 36 torów zapełniono całą gamą obiektów jak np.: drzewa, krzaki, głazy, budynki i oczywiście widzowie.

Samochody
W Rally '99 dostępne są samochody prawie wszystkich liczących się na świecie producentów. Modele samochodów zostały opracowane z wyjątkową dbałością o szczegóły (ponad 1000 wieloboków na model) co sprawia, że wyglądają one lepiej niż w jakiejkolwiek innej grze.

Cechy:
- polska wersja językowa z udziałem Macieja Wisławskiego i Martyny Wojciechowskiej
- 36 torów stworzonych na podstawie oryginalnych map i nagrań video. Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii otrzymujemy niesamowicie realistyczny obraz trasy wyścigu.
- Różne widoki: z zewnątrz samochodu, z wewnątrz, z pozycji kierowcy lub pilota.
- Więcej i bardziej szczegółowiej przedstawionych samochodów niż w "Colin McRae Rally".
- Niespotykane dotąd odwzorowanie przyrody.
- Dźwięk nagrany w technologii Dolby Surround.
- Możliwość gry w sieci lokalnej i w internecie.

Komentarze ... 10 ostatnich

bullet wiśnia
03 lis 07 - 10:41
Gość
super gra,moja ocena to 9

Zamieść komentarz

Imię:
 
Komentarz:
Wynik:

Speed Zone używa cookie i innych technologii. Korzystając z wortalu wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Więcej informacji znajdziesz w Regulaminie