To jest stara wersja portalu Speed Zone!
Zapraszamy do nowej odsłony pod adresem www.speed-zone.pl

Motorm4x: Offroad Extreme

Info
Zapowiedź
Recenzja
Demotest
Filmy
Galeria
Kody
Download
Info
Zapowiedź
Recenzja
Demotest
Filmy
Galeria
Kody
Download

Ocena Speed Zone:
Brak oceny

Wasza ocena:
7.1 - 128 głosów

Producent:
Wydawca: The Easy Company
Dystrybutor: City Interactive
Premiera światowa: 30 września 2008
Premiera polska: 30 września 2008

Wymagania sprzętowe: P4 2 GHz, 1 GB RAM, akcelerator 512 MB
Tryb gry: single/multiplayer
Wersja językowa: polskie napisy

Motor4x: Offroad Extreme to wyścigi samochodów terenowych, w których gracz pokonuje trasy o ekstremalnie trudnych warunkach: zalane deszczem alpejskie łąki i lasy, skutą lodem Alaskę i gorącą, skalistą pustynię.

W Motorm4x: Offroad Extreme liczy się przede wszystkim całkowita wolność wyboru trasy. Tylko od gracza zależy, którędy dojedzie do wyznaczonego celu. Nawet najdziksze wertepy nie stanowią przeszkody. Na poszczególnych etapach trzeba osiągać jak najlepsze wyniki, dzięki czemu gracz otrzymuje punkty i pieniądze potrzebne do zakupu nowego, lepszego pojazdu. Wrażenia z rozgrywki wzmaga realistyczna oprawa graficzna – animowana roślinność, zmienne warunki pogodowe oraz przede wszystkim same samochody i ich zaawansowany model zniszczeń i zabrudzeń.

Komentarze ... 10 ostatnich

bullet żuczek;P
18 kwi 10 - 16:12
Gość
jest pewien trik dotyczący gotówki;) a chodzi o szybkie zdobywanie jej i nie trzeba wcale pokonywać łatwe trasy;P wystarczy kupić dowolne auto stuningować ile sie da a następnie je sprzedać i znowu kupić i tak dowolną ilość razy;D ważne jest żeby nie sprzedawać osobno części tylko razem z autem a przy zakupie cena jast jak beż tuningu a częci mamy za darmo;D

bullet baca
12 paź 10 - 21:14
Gość
trrty

Zamieść komentarz

Imię:
 
Komentarz:
Wynik:

Speed Zone używa cookie i innych technologii. Korzystając z wortalu wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Więcej informacji znajdziesz w Regulaminie