To jest stara wersja portalu Speed Zone!
Zapraszamy do nowej odsłony pod adresem www.speed-zone.pl

MotoGP 18

Info
Zapowiedź
Recenzja
Demotest
Filmy
Galeria
Kody
Download
Info
Zapowiedź
Recenzja
Demotest
Filmy
Galeria
Kody
Download

Ocena Speed Zone:
Brak oceny

Wasza ocena:
5.5 - 42 głosów

Producent:
Wydawca: Milestone
Premiera światowa: 07 czerwca 2018
Premiera polska: 07 czerwca 2018

Wymagania sprzętowe: brak danych
Tryb gry: single/multiplayer
Wersja językowa: angielska

MotoGP 18 to kolejna odsłona motocyklowego cyklu. Tytuł bazuje na licencji zawodów MotoGP, Moto2, Moto3 i Red Bull MotoGP Rookies Cup. Możemy więc spodziewać się oficjalnych kierowców, motocykli i zespołów z sezonu 2018. Do dyspozycji graczy oddanych zostało 19 tras, które zostały przeniesione do świata gry z najmniejszymi szczegółami dzięki technologii skanowania laserowego.

Rozgrywka w MotoGP 18 jest mocno nastawiona na realizm. W grze odzwierciedlone zostało wiele zjawisk fizycznych związanych z działaniem motocykla. Ponadto maszyny są podatne na modyfikacje. Możemy na przykład zarządzać oponami, a także dostosować silnik, zawieszenie, hamulce czy aerodynamikę, co oczywiście wpłynie na osiągi.

W MotoGP 18 zastosowany został usprawniony system kolizji i model zniszczeń, w wyniku których maszyna traci na wydajności i sterowności. Aby jednak mniej zaawansowani gracze dalej byli w stanie opanować motocykle, gra oferuje szereg asyst i podpowiedzi podczas wyścigów. Dostępne są również różnego rodzaju tutoriale i samouczki, dzięki którym doszlifujemy swoje umiejętności.

MotoGP 18 oferuje wiele trybów dla pojedynczego gracza m.in. pojedynczy wyścig, próba czasowa, czy mistrzostwa, które sami możemy skonfigurować, ale także rozbudowany tryb kariery, pozwalający na dotarcie na szczyt serii MotoGP. Wszystko to ubrane zostało w ładną oprawę graficzną, dzięki zastosowaniu silnika Unreal Engine 4.

Cechy

• licencja zawodów MotoGP, Moto2, Moto3 i Red Bull MotoGP Rookies Cup
• 19 laserowo skanowanych tras
• realistyczne zachowanie motocyklów
• szereg asyst i podpowiedzi podczas wyścigów
• tryb kariery, pozwalający na dotarcie na szczyt serii MotoGP
• silnik graficzny Unreal Engine 4


29.03.2018


29.03.2018


29.03.2018


29.03.2018

Zamieść komentarz

Imię:
 
Komentarz:
Wynik:

Speed Zone używa cookie i innych technologii. Korzystając z wortalu wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Więcej informacji znajdziesz w Regulaminie