To jest stara wersja portalu Speed Zone!
Zapraszamy do nowej odsłony pod adresem www.speed-zone.pl

Horizon Chase Turbo

Info
Zapowiedź
Recenzja
Demotest
Filmy
Galeria
Kody
Download
Info
Zapowiedź
Recenzja
Demotest
Filmy
Galeria
Kody
Download

Ocena Speed Zone:
7.5

Wasza ocena:
5.6 - 44 głosów

Producent:
Wydawca: Aquiris Games Studio
Premiera światowa: 15 maja 2018
Premiera polska: 15 maja 2018

Wymagania sprzętowe: Intel Core 2 Duo 2.0 GHz, 2 GB RAM, Intel HD Graphics 4000
Tryb gry: single/multiplayer
Wersja językowa: angielska

Horizon Chase Turbo to gra wyścigowa inspirowana takimi hitami lat 80' i 90' jak Out Run, Lotus Turbo Challenge, Top Gear (SNES) czy Rush. Gameplay przypomina klasyczną rozgrywkę typu "prosto do celu", gdzie trzymając prawie cały czas gaz do dechy, pokonujemy kolejne zakręty skupiając się przede wszystkim na wyprzedzaniu kolejnych samochodów.

Tytuł oferuje nowoczesną oprawę wizualną, stylizowaną jednocześnie na generację gier 16-to bitowych. Jest więc ładnie i kolorowo. Przemierzamy wiele różnych miejsc na całym świecie podziwiając m.in. zachody słońca, ulewne deszcze, śnieg, wulkany, a także burze piaskowe. Klimat lat 90' podkręcany jest przez muzykę autorstwa Barry'iego Leitch'a, który odpowiadał za ścieżkę dźwiękową wspomnianych klasycznych ścigałek.

Główną siłą Horizon Chase Turbo jest możliwość gry z trójką znajomych przy jednej konsoli, dzięki opcji dzielonego ekranu. Ponadto dostępny jest tryb online, gdzie gracze mogą rywalizować z udostępnionym przez nas duchem. Pierwszy zwiastun gry możecie zobaczyć poniżej.


03.04.2020


03.04.2020


03.04.2020


03.04.2020

Zamieść komentarz

Imię:
 
Komentarz:
Wynik:

Speed Zone używa cookie i innych technologii. Korzystając z wortalu wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Więcej informacji znajdziesz w Regulaminie