To jest stara wersja portalu Speed Zone!
Zapraszamy do nowej odsłony pod adresem www.speed-zone.pl

GRID

Info
Zapowiedź
Recenzja
Demotest
Filmy
Galeria
Kody
Download
Info
Zapowiedź
Recenzja
Demotest
Filmy
Galeria
Kody
Download

Ocena Speed Zone:
Brak oceny

Wasza ocena:
6.3 - 15 głosów

Producent:
Wydawca: Deep Silver / Koch Media
Dystrybutor: Koch Media Poland
Premiera światowa: 11 październikaa 2019
Premiera polska: 11 październikaa 2019

Wymagania sprzętowe: Intel i3 2130 / AMD FX4300, 8 GB RAM, Nvidia GT 640 / HD7750
Tryb gry: single/multiplayer
Wersja językowa: polskie napisy

Czwarta odsłona serii GRID powraca z intensywnymi wyścigami samochodowymi. Do dyspozycji graczy oddano 70 samochodów - od klasyków takich jak Ford GT40, czy Pontiac Firebird Modified, po najnowsze modele jak Porsche 911 RSR i Ferrari 488 GTE.

Podczas zmagań w GRID gracze mogą zwiedzić cztery kontynenty i odwiedzić najsłynniejsze miejskie trasy uliczne oraz tory wyścigowe. Dostępnych jest 12 lokacji ze zróżnicowanymi porami dnia oraz warunkami pogodowymi.

W najnowszej odsłonie GRID, każdy z graczy może wybrać swoją ścieżkę kariery oraz budować postać. Dostępnych jest 6 ścieżek (Touring, Stock, Tuner, GT, Invitational, The Fernando Alonso Challenge), a każda z nich prowadzi do Mistrzostw Świata GRID. Ponadto gra zapewnia odpowiednią równowagę, dostarczając ryzyko oraz nagrody dla każdego typu kierowcy. W grze dostępny jest system nagradzania za umiejętną, techniczną i odważną jazdę, a sztuczna inteligencja jest wyjątkowo wymagająca i zdeterminowana np. by zrewanżować się, gdy zbyt często zderzymy się z tym samym kierowcą.

Model jazdy ma być na tyle responsywny, że przemówi zarówno do graczy arcadowych, jak i fanów symulacji. Oprócz tego realistyczne uszkodzenia pojazdów mogą wpłynąć zarówno na osiągi jak i prowadzenie. Warto zaznaczyć, że Codemasters zatrudniło Fernando Alonso jako konsultanta wyścigowego. Dostał on również własną serię wyzwań w grze.

Cechy

• 70 samochodów z 7 klas: Touring Cars, Stock Cars, Tuner Cars, GT Cars, Formula J, Prototype, Group 7 Specials
• 12 lokacji ze zróżnicowanymi porami dnia oraz warunkami pogodowymi: China, Malaysia, Japan, UK, Spain, USA, Cuba, Australia
• 6 ścieżek kariery
• 6 trybów rozgrywki: Racing, Oval Racing, Time Trial, Time Attack, Skirmish, Hot Lap


22.05.2019


22.05.2019


22.05.2019


22.05.2019

Zamieść komentarz

Imię:
 
Komentarz:
Wynik:

Speed Zone używa cookie i innych technologii. Korzystając z wortalu wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Więcej informacji znajdziesz w Regulaminie