To jest stara wersja portalu Speed Zone!
Zapraszamy do nowej odsłony pod adresem www.speed-zone.pl

Gran Turismo Sport

Info
Zapowiedź
Recenzja
Demotest
Filmy
Galeria
Kody
Download
Info
Zapowiedź
Recenzja
Demotest
Filmy
Galeria
Kody
Download

Ocena Speed Zone:
9.0

Wasza ocena:
6.0 - 105 głosów

Producent:
Wydawca: Sony Computer
Dystrybutor: Sony Computer Polska
Premiera światowa: 17 październikaa 2017
Premiera polska: 18 październikaa 2017

Tryb gry: single/multiplayer
Wersja językowa: angielska

Gran Turismo Sport to kolejna część serii Gran Turismo, powstała z myślą o konsolach PlayStation 4. Tematem przewodnim gry są sporty motorowe, a dzięki licencji FIA istnieje możliwość walki o prawdziwe trofea na prawdziwych torach.

Gra przede wszystkim skoncentrowana jest na rozgrywkach sieciowych, które sygnowane są przez Polyphony Digital. W trybie multi dostępnych jest sporo codziennych rozgrywek, a co jakiś czas organizowane są oficjalne mistrzostwa. Gracze zdobywają "poziomy kierowcy" oraz "punkty fair-play", na podstawie których są dobierani do wyścigów z innymi graczami o podobnych umiejętnościach.

Poczynania dla pojedynczego gracza opierają się głównie na treningu swoich umiejętności pokonywania trach, aby następnie pokazać się z jak najlepszego strony w rozgrywkach multiplayer.

Polyphony Digital sukcesywnie aktualizuje Gran Turismo Sport. Od dnia premiery w ramach darmowych aktualizacji pojawiło się sporo nowej zawartości m.in. dodatkowe samochody i trasy, ale również dodatkowy tryb singleplayer - GT League.

Cechy

- 17 torów i 40 układów
- 162 samochody
- 8 trybów rozgrywki

Wisienką na torcie jest informacja, że dzięki GT Sport, będzie możliwość kwalifikacji do uzyskania prawdziwej licencji kierowców wyścigowych.


05.11.2017


05.11.2017


05.11.2017


05.11.2017

Zamieść komentarz

Imię:
 
Komentarz:
Wynik:

Speed Zone używa cookie i innych technologii. Korzystając z wortalu wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Więcej informacji znajdziesz w Regulaminie