To jest stara wersja portalu Speed Zone!
Zapraszamy do nowej odsłony pod adresem www.speed-zone.pl

FIM Speedway Grand Prix

Info
Zapowiedź
Recenzja
Demotest
Filmy
Galeria
Kody
Download
Info
Zapowiedź
Recenzja
Demotest
Filmy
Galeria
Kody
Download

Ocena Speed Zone:
Brak oceny

Wasza ocena:
5.8 - 66 głosów

Producent:
Wydawca: Techland
Dystrybutor: Techland
Premiera światowa: 18 grudnia 2002
Premiera polska: 18 grudnia 2002

Wymagania sprzętowe: P3 500MHz, 128MB RAM, akcelerator 16MB
Tryb gry: singleplayer
Wersja językowa: pełna polska

FIM Speedway Grand Prix to kolejna gra dla ciągle powiększającego się grona miłośników żużla, a zarazem pierwsza gra na tak wysokim poziomie. Wyróżnia ją świetna grafika oraz niepowtarzalny dynamizm, a także to, iż po raz pierwszy mamy okazję wziąć udział w oryginalnych zawodach SGP opartych na licencji zawodów żużlowych.

CHROME engine
FIM Speedway Grand Prix został oparty na CHROME engine wykorzystującym najnowsze funkcje akceleratorów 3D, co pozwoliło nam otrzymać niepowtarzalną trójwymiarową grafikę. Niespotykanie realistyczna fizyka motocykli, zawodników i stadionów oraz perfekcyjnie dopracowane reakcje ciał na kolizje i zderzenia sprawią że zobaczysz najbardziej spektakularne wypadki i poczujesz się uczestnikiem prawdziwego Speedway Grand Prix.

Elementy menedżerskie
Zasady gry oparte są na regulaminie zawodów Speedway Grand Prix. Oprócz punktów zdobywasz także premie pieniężne pozwalające na zakup lepszego sprzętu, który możesz sam konfigurować. Dodatkowe części przydadzą Ci się również w razie wypadków - dzięki nim będziesz mógł uniknąć wykluczenia z imprezy.

Licencjonowane stadiony i zawodnicy
Do wyboru masz największych mistrzów: Rickardssona, Golloba, Crumpa, Sullivana, Adamsa, Hamilla, Karlssona, Wiltshire'a, Lorama, Klingberga, Hancocka, Pedersena, Nichollsa, Drymla, Stonehewera, Holta, Ferjana, Walaska, Jonssona, Ułamka i Cegielskiego. Zawody rozgrywać się będą na prawdziwych torach SGP w Hamar, Bydgoszczy, Cardiff, Krsko, Sztokholmie, Pradze, Goeteborgu, Chorzowie, Vojens i Sydney.

Realistyczny FIM Speedway Grand Prix oparty o najnowsze rozwiązania graficzne to gra która wciągnie nie tylko miłośników czarnego sportu, ale zafascynuje wszystkich lubiących naprawdę dynamiczną rywalizację.


17.11.2006


17.11.2006


17.11.2006


17.11.2006

Zamieść komentarz

Imię:
 
Komentarz:
Wynik:

Speed Zone używa cookie i innych technologii. Korzystając z wortalu wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Więcej informacji znajdziesz w Regulaminie