To jest stara wersja portalu Speed Zone!
Zapraszamy do nowej odsłony pod adresem www.speed-zone.pl

DIRT 5

Info
Zapowiedź
Recenzja
Demotest
Filmy
Galeria
Kody
Download
Info
Zapowiedź
Recenzja
Demotest
Filmy
Galeria
Kody
Download

Ocena Speed Zone:
Brak oceny

Wasza ocena:
Brak oceny

Producent:
Wydawca: Codemasters
Dystrybutor: Koch Media Poland
Premiera światowa: 06 listopadaa 2020
Premiera polska: 06 listopadaa 2020

Wymagania sprzętowe: Intel Core i3-2130 3.4 GHz / AMD FX-4300 3.8 GHz, 8 GB RAM, karta grafiki 4 GB GeForce GTX 970 / Radeon RX 480
Tryb gry: single/multiplayer
Wersja językowa: polskie napisy

DIRT 5 to kolejna odsłona popularnych gier rajdowych od Codemasters. W DIRT 5 znajdziemy zupełnie nowe tryby, dzięki czemu nowa odsłona zapewnia pewien powiew świeżości. W trybie kariery możemy wspinać się na szczyt off-roadowego świata, a naszymi przewodnikami są Troy Baker i Nolan North wspierani przez ekipę z Donut Media. Ponadto mamy duży wpływ na własną ścieżkę do chwały.

Oprócz trybów dla pojedynczego gracza DIRT 5 zapewnia możliwość gry ze znajomymi na podzielonym ekranie (do 4 osób) oraz zaawansowany tryb online, z rozbudowaną globalną sceną wyścigową. W grze znajdziemy ponad 70 tras z całego świata - od Nowego Jorku, przez Włochy, po Brazylię. Możemy rywalizować w ośmiu różnych typach wyścigów oraz zmierzyć z przeciwnikami, ale także m.in. zmiennymi warunkami pogodowymi.

Do wyboru mamy spory przekrój pojazdów - od buggy np. Ariel Nomad, przez wyścigowe klasyki pokroju Lancia Stratos, po nowe off-roadowe modele typu Citroen C3 R5. Każdy z pojazdów można dostosowywać pod kątem wizualnym, a następnie skorzystać z trybu fotograficznego w celu prezentacji swojej maszyny.

Cechy

Jest klimat - respektując dziedzictwo i zachowując podstawy marki, DIRT 5 pisze zupełnie nowy rozdział w historii serii, odważniej niż kiedykolwiek. Nowe funkcje, innowacje i świeże podejście czynią z DIRT 5 wzór stylu i kultury wyścigów terenowych, gdzie każdy moment będzie się nadawał do oglądania w powtórkach.

W siedemdziesiąt tras dookoła świata – zwiedzaj glob dzięki ponad 70 unikalnym trasom w 10 zapierających dech w piersiach lokacjach, a wszystko to z dynamicznie zmieniającymi się porami dnia i pogodą. Ścigaj się po zamarzniętej East River w Nowym Jorku, pod statuą Chrystusa Zbawiciela w Brazylii i zobacz zorzę polarną w Norwegii - każda rozgrywka to zupełnie nowe doznania.

Ci wspaniali kierowcy w swoich niesamowitych samochodach - siądź za kółkiem wielu różnych ekscytujących maszyn. Pokonaj najcięższe trasy w autach do jazdy po skałach, wybierz się w legendarnych terenówkach w podróż do nowych lokacji, poczuj moc 900 koni mechanicznych w wyścigówkach. W twoim garażu znajdą się ponadto samochody typu rallycross, GT, trophy trucks, buggy czy muscle car.

Pośród gwiazd - światowej sławy aktorzy głosowi Nolan North i Troy Baker poprowadzą cię przez ekscytującą fabułę w trybie Kariery. Pod czujnym okiem sław zostaniesz nową ikoną jazdy terenowej, a wszystkie oczy będą zwrócone właśnie na ciebie. Zdobądź sponsorów i nagrody, podbij wszystkie lokacje i zaciekle rywalizuj w bardziej rozbudowanym niż kiedykolwiek wcześniej trybie Kariery.

Braterska rywalizacja - opcja zabawy na podzielonym ekranie pozwala grać maksymalnie czterem osobom na jednej konsoli w lokalne tryby, w tym tryb Kariery. Dzięki temu DIRT 5 to idealna pozycja dla rodziny i przyjaciół. W sieci czekają na ciebie natomiast wyścigi na specjalne ułożonych listach tras z maksimum 12 graczami oraz innowacyjnymi wyzwaniami.

Chwilo trwaj - zachowaj na zawsze najdłuższe skoki oraz najlepsze akrobacje dzięki szczegółowemu Trybowi Fotograficznemu i pokaż swoją artystyczną duszę w najbardziej rozbudowanym w dotychczasowej historii serii DIRT edytorze karoserii. Mnogość opcji dostosowywania maszyn i rozgrywki do preferencji pozwoli ci bawić się w DIRT jak nigdy wcześniej.


07.05.2020


07.05.2020


07.05.2020


07.05.2020

Zamieść komentarz

Imię:
 
Komentarz:
Wynik:

Speed Zone używa cookie i innych technologii. Korzystając z wortalu wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Więcej informacji znajdziesz w Regulaminie