To jest stara wersja portalu Speed Zone!
Zapraszamy do nowej odsłony pod adresem www.speed-zone.pl

Automobilista 2

Info
Zapowiedź
Recenzja
Demotest
Filmy
Galeria
Kody
Download
Info
Zapowiedź
Recenzja
Demotest
Filmy
Galeria
Kody
Download

Ocena Speed Zone:
Brak oceny

Wasza ocena:
Brak oceny

Producent:
Wydawca: Reiza Studios
Premiera światowa: maj 2020
Premiera polska: maj 2020

Wymagania sprzętowe: 3.5 GHz Intel Core i5 3450 / 4.0 GHz AMD FX-8350, 8 GB RAM, GTX680 lub podobny
Tryb gry: single/multiplayer
Wersja językowa: angielska

Automobilista 2 jest zwieńczeniem projektu trwającego prawie dziesięć lat. W istocie jest to kompleksowa symulacja brazylijskiej sceny sportów motorowych, obejmująca wszystkie najważniejsze serie wyścigowe w Brazylii, tory wyścigowe i producentów. Tytuł również celebruje dziedzictwo brazylijskich sportów motorowych, prezentując najbardziej znane postacie i osiągnięcia kraju.

Automobilista 2, zapewniając jeszcze większą liczbę różnorodnych samochodów i torów niż jego poprzednik, zapuszcza się dalej w najlepsze międzynarodowe sporty motorowe, w tym prestiżowe marki, takie jak McLaren i BMW, a także kultowe miejsca, takie jak Brands Hatch i Imola.

Dzięki partnerstwu ze Slightly Mad Studios (twórcy Project CARS), Automobilista 2 zbudowany jest na silniku MADNESS, zapewniającym niesamowitą jakość graficzną, zmienne warunki pogodowe i torowe, płynne przejścia dnia i nocy oraz obsługę VR.

Jak zapewniają twórcy, podczas pracy nad Automobilista 2 dążą do połączenia mocnych stron, które uczyniły jego poprzednika wyjątkowym, jednocześnie wprowadzając duże zmiany we wszystkich obszarach. Sim zaoferuje kilka wyjątkowych funkcji zarówno dla pojedynczego gracza, jak i dla wielu graczy.

Gra jest dostępna w programie wczesnego dostępu na Steam od 31.03.2020.


14.03.2020


14.03.2020


14.03.2020


14.03.2020

Zamieść komentarz

Imię:
 
Komentarz:
Wynik:

Speed Zone używa cookie i innych technologii. Korzystając z wortalu wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Więcej informacji znajdziesz w Regulaminie