To jest stara wersja portalu Speed Zone!
Zapraszamy do nowej odsłony pod adresem www.speed-zone.pl

Auta 3: Wysokie Obroty

Info
Zapowiedź
Recenzja
Demotest
Filmy
Galeria
Kody
Download
Info
Zapowiedź
Recenzja
Demotest
Filmy
Galeria
Kody
Download

Ocena Speed Zone:
Brak oceny

Wasza ocena:
5.7 - 70 głosów

Producent:
Dystrybutor: Cenega Poland
Premiera światowa: 13 czerwca 2017
Premiera polska: 16 czerwca 2017

Wymagania sprzętowe: brak danych
Tryb gry: single/multiplayer
Wersja językowa: polskie napisy

Gra Auta 3: Wysokie obroty przedstawia kontynuację fabuły filmu kinowego Aut 3 tuż po ostatecznym wielkim wyścigu, rozbudowując historię o zupełnie nowe, pełne akcji przygody i zapewniając graczom możliwość wzięcia udziału w szybkich zawodach pełnych znanych i całkiem nowych postaci. Użytkownicy mogą dołączyć do Zygzaka McQueena oraz Cruza Ramireza w ich przygotowaniach do starcia z Jacksonem Sztormem, a także zagrać innymi spośród ponad 20 dostępnych do personalizacji bohaterów, zarówno z uniwersum Aut, jak i nowej generacji samochodów wyścigowych, w swoich ulubionych lokacjach z filmu, od Chłodnicy Górskiej po autostradę międzynarodową na Florydzie – w sumie na ponad 20 unikalnych torach w 13 różnych lokacjach. Auta 3: Wysokie obroty umożliwiają graczom tworzenie wyjątkowych zawodów i odkrywanie zupełnie nowych wrażeń w kolejnych rozgrywkach.

Auta 3: Wysokie obroty to gra rozszerzająca ekscytujący świat filmu o emocjonujące wyścigi dla użytkowników w każdym wieku” – mówi John Blackburn, wiceprezes i dyrektor naczelny Avalanche Software. „Wiemy, jak bardzo fani uwielbiają świat oraz postacie z Aut, dlatego z dumą przenosimy je na wszystkie konsole obecnej i poprzedniej generacji, aby były dostępne dla szerszego grona odbiorców”.

Auta 3: Wysokie obroty to produkcja stawiająca na rozwój umiejętności jazdy graczy w zawodach wyścigowych – dzięki sześciu emocjonującym trybom mogą oni szlifować swoje zdolności, uczyć się i zdobywać nagrody za poczynione postępy. W wyścigu podejmą wyzwanie, rywalizując na torze z samym Zygzakiem McQueenem i resztą zespołu, bitwa wyścigowa pozwoli im na zbieranie wzmocnień i testowanie możliwości swoich pojazdów podczas starć z rodziną oraz znajomymi o tytuł najlepszego kierowcy, eliminacja polega na zbieraniu wzmocnień oraz eliminowaniu bolidów (wygrywa zawodnik z największą liczbą punktów w chwili upłynięcia czasu gry), wyzwanie najlepszego okrążenia umożliwi zaś podejmowanie prób pobicia własnego najlepszego czasu i ustanowienia nowego rekordu toru. Aby uwolnić swą kreatywność i dobrze się bawić, użytkownicy mogą natomiast odwiedzić plac zabaw, gdzie mogą się ścigać, wykonywać sztuczki i podejmować wyzwania lub po prostu jeździć dla zabawy. Jeśli zaś brakuje im adrenaliny, dostępny jest też pokaz kaskaderski: skakanie z ramp, szybowanie w powietrzu oraz wykonywanie sztuczek w wyznaczonym czasie, aby zdobywać punkty! Gra Auta 3: Wysokie obroty zapewnia ekscytujące, pełne akcji wrażenia i rozgrywkę stawiającą na trening oraz rozwój umiejętności, dzięki czemu każdy będzie ma szansę na osiągnięcie wygranej.

Gracze w Autach 3: Wysokie obroty mogą poprawiać swoje wyniki w różnych trybach i stylach jazdy samodzielnie lub w lokalnym trybie kooperacji na podzielonym ekranie pozwalającym na domową współpracę albo rywalizację, do której znajomi czy rodzina mogą dołączyć w dowolnym momencie.

Cechy

6 emocjonujących trybów gry:

- Wyścig: podejmij wyzwanie, w którym możesz rywalizować na torze z samym Zygzakiem McQueenem i resztą zespołu.
- Pokaz kaskaderski: skacz z ramp, szybuj w powietrzu (i bezpiecznie ląduj) oraz wykonuj sztuczki w wyznaczonym czasie, aby zdobywać punkty!
- Wyzwanie najlepszego okrążenia: spróbuj pobić własny najlepszy czas i ustanowić nowy rekord toru.
- Plac zabaw: wybierz się na miejsce, w którym możesz się ścigać, wykonywać sztuczki i podejmować wyzwania lub po prostu jeździć dla zabawy. Nie ma żadnych zasad – każdy może się bawić we własnym tempie.
- Eliminacja: zbieraj przeróżne wzmocnienia i używaj ich, aby wyeliminować jak najwięcej bolidów. Gdy czas dobiegnie końca, wygra zawodnik z największą liczbą punktów.
- Bitwa wyścigowa: zbieraj wzmocnienia i testuj możliwości swojego pojazdu, rywalizując z rodziną oraz znajomymi o tytuł najlepszego kierowcy.

4 wydarzenia dla mistrzów, w których możesz zmierzyć się ze Złomkiem, panną Fritter, Markiem Maruchą i Jacksonem Sztormem.


17.06.2017


17.06.2017


17.06.2017


17.06.2017

Komentarze ... 10 ostatnich

bullet Dary25
21 cze 17 - 08:25
Gość
Ja ich nie lubie

Zamieść komentarz

Imię:
 
Komentarz:
Wynik:

Speed Zone używa cookie i innych technologii. Korzystając z wortalu wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Więcej informacji znajdziesz w Regulaminie